قربانی کردن یک رأس گوسفند برای حسینی و تبریک به مدافع استقلال

قربانی کردن یک رأس گوسفند برای حسینی و تبریک به مدافع استقلال

تاریخ انتشار : 1397/3/2

بازیکنان و مربیان استقلال با دیدن مدافع باتجربه آبی‌پوشان به او تبریک گفتند.

 تمرین تیم فوتبال استقلال پس از استراحت یک روزه از ساعت 11:30 امروز (دوشنبه) در زمین مجموعه صنایع دفاع و پشت درهای بسته برگزار شد.


* با توجه به محدودیت‌های مجموعه صنایع دفاع، از روزی که تمرینات استقلال به این مکان رفته، امکان حضور خبرنگاران و عکاسان فراهم نشده است.


* پیش از آغاز تمرین، یکی از هواداران استقلال یک رأس گوسفند زیر پای سیدحسین حسینی قربانی کرد تا به اصطلاح او چشم نخورد. دروازه‌بان استقلال به تازگی رکورد بسته نگه داشتن دروازه را در لیگ برتر به خود اختصاص داده است. وینفرد شفر و یرزی سانیاک از طریق مدیررسانه‌ای تیم استقلال سؤالاتی درباره این کار می‌پرسیدند.


* محسن کریمی تنها غایب تمرین بود.


* با توجه به اینکه روز گذشته تولد پژمان منتظری بود، بازیکنان و مربیان استقلال به او تبریک گفتند. شفر هم این بازیکن را در آغوش گرفت.


* بازیکنان ابتدا خودشان را گرم کرده و سپس به کارهای کششی روی آوردند. در ادامه مرور کارهای تاکتیکی دستور کار بازیکنان قرار گرفت.


* سرور جپاروف و فرشید باقری در تمرین امروز در همه آیتم‌ها شرکت کردند. جپاروف به دلیل حکم کمیته انضباطی موقتا محروم است و باقری هم که گفته می‌شد مصدوم است، بدون مشکل تمرین کرد.


به گزارش تسنیم، استقلال جمعه هفته جاری در هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف سایپا می‌رود. این دیدار ساعت 16:35 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.


منبع: تسنیم

لینک ها