توصیه مدیرعامل باشگاه استقلال به هواداران: از حاشیه سازی دوری کنید

توصیه مدیرعامل باشگاه استقلال به هواداران: از حاشیه سازی دوری کنید

تاریخ انتشار : 1397/1/22

«رضا افتخاری» مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: هواداران واقعی دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز فرهنگی هستند و امیدوارم در دیدار پیش رو از هر گونه حاشیه سازی دوری کنند.

وی روز دوشنبه در خبری که باشگاه استقلال متن آن را منتشر کرد، گفت: رقابت های فشرده لیگ برتر به روزهای حساس خود نزدیک می شود و باید تیم ها و هواداران آنها در درجه اول آرامش خود را حفظ کنند و با احترام به تیم مقابل، تیم خودشان را تشویق کنند.

افتخاری گفت: خوشبختانه هواداران استقلال با فرهنگ و اخلاق مدار هستند و عده ای هم که شعارغیراخلاقی می دهند مطمئنا استقلالی نیستند و امیدوارم آنان نیز در رفتار خود تجدید نظر کنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران با اشاره به دیدارپیش روی آبی پوشان مقابل تراکتورسازی در روز جمعه هفته جاری اظهار داشت: از دو تیم انتظار می رود بدون توجه به نتیجه بازی تلاش کنند بازی جوانمردانه و تماشاگرپسند ارائه کنند. البته 80 درصد هواداران استقلال در تبریز آذری زبان هستند و تیم استقلال در این شهر تنها نیست و بازیکنان نیز مصمم هستند با انجام بازی خوب و جوانمردانه رضایت تماشاگران آذری زبان را جلب کنند.

افتخاری با تبریک پیروزی های هفته های اخیر استقلال در لیگ برتر و جام حذفی به هواداران، بازیکنان و کادرفنی، اظهار داشت: این پیروزی ها حاصل تلاش همه ارکان باشگاه و تیم است که حمایت هواداران در هفته های اخیر از تیم محبوب خود بسیاردر این موفقیت تاثیر داشته و امیدوارم در هر شرایطی ادامه یابد.

وی درباره نقش هواداران استقلال در موفقیت های این تیم در هفته های اخیر گفت: تیم استقلال برای حضور پر قدرت در لیگ قهرمانان آسیا و کسب سهمیه فصل بعد این مسابقات و قهرمانی در جام حذفی باید بیشتر تلاش کند. زیرا استقلال به شرایط ایده آل نرسیده و مدیریت باشگاه هم برای رسیدن به این هدف به دنبال جذب بازیکن مد نظر سرمربی تیم است.

دیدار دو تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در چارچوب هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور روز جمعه 15 دی ماه در شهر تبریز برگزار می شود. در این دیدار سرور جپاروف و روزبه چشمی بازیکنان استقلال و مهدی کیانی بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محروم هستند.

منبع: ایرنا