دین‌محمدی: شفر چون خارجی هست متوجه حاشیه‌ها نمی‌شود و روی مسائل فنی تمرکز دارد

دین‌محمدی: شفر چون خارجی هست متوجه حاشیه‌ها نمی‌شود و روی مسائل فنی تمرکز دارد

تاریخ انتشار : 1397/1/18

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: شفر چون یک مربی خارجی است متوجه حاشیه‌ها نمی‌شود و به همین دلیل فقط روی مسائل فنی تمرکز دارد.

سیروس دین‌محمدی در مورد شرایط استقلال بعد از حضور وینفرد شفر در این تیم اظهار داشت: به نظر من وضعیت استقلال روبه‌رشد است و آمدن شفر شرایط را تغییر داد. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و استقلال بتواند نتایج خوبی بگیرد.


مربی پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد شانس قهرمانی این تیم در لیگ برتر خاطر نشان کرد: هرچند استقلال کار سختی برای قهرمان شدن در لیگ برتر دارد، ولی این اتفاق غیرممکن نیست و استقلالی‌ها باید تا آخرین هفته تلاش کنند. به نظر من شانس قهرمانی استقلال در جام حذفی بیشتر است.


وی در پاسخ به این پرسش که چگونه شفر استقلال را از بحران خارج کرد، گفت: من معتقدم که نباید زحمات منصوریان نادیده گرفته شود. گاهی اوقات ممکن است یک مربی به بن‌بست برسد و منصوریان چنین شرایطی در استقلال پیدا کرد. منصوریان بیش از حد درگیر حاشیه‌ها شد، ولی شفر چون یک مربی خارجی است متوجه حاشیه‌ها نمی‌شود و به همین دلیل فقط روی مسائل فنی تمرکز دارد.


دین‌محمدی همچنین در مورد بازی استقلال و تراکتورسازی در روز جمعه هفته جاری گفت: من در هر دو تیم بازی کرده‌ام و تراکتورسازی و استقلال را دوست دارم. امیدوارم شاهد یک بازی جذاب باشیم و هیچ حاشیه‌ای در ورزشگاه یادگار امام ایجاد نشود.

منبع: تسنیم