استقلالی رویایی با وینفرید شفر؛ برادر کُشی به سبک آلمانی!

استقلالی رویایی با وینفرید شفر؛ برادر کُشی به سبک آلمانی!

تاریخ انتشار : 1397/1/17
در آغاز هفته هفدهم لیگ برتر، استقلال تهران با بردی پر گل هم نام خوزستانی را شکست داد.

 

به گزارش استقلال نیوز، تیم های استقلال خوزستان و استقلال تهران در هفته هفدهم از ساعت 15:00 در ورزشگاه غدیر اهواز مقابل هم قرار گرفتند که که در پایان این دیدار شاگردان وینفرد شفر با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسیدند.

در این دیدار که به قضاوت مهدی سیدعلی برگزار شد، وریا غفوری (6)، علی قربانی (46) و روزبه چشمی (74) دروازه استقلال خوزستان را باز کردند. استقلال در این بازی مانند چند دیدار گذشته خود نمایش خوبی داشت و تقریبا در یک بازی یک طرفه، علاوه بر گرفتن 3 امتیاز بازی، 26 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

مهدی سیدعلی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت.

ترکیب استقلال خوزستان: وحید شیخ ویسی، عقیل کعبی(رضا مرادی 34)، ابوالفضل علایی، مهرداد، پورابوالقاسم، محمد آرام طبع(سلمان بحرانی 46)، سلمان بحرانی، وحید نامداری، علیرضا دغاغله، یونس دلفی، فرزاد بهمنی(ناصر قلاوند 69) و جونیور مارینی

ترکیب استقلال

ترکیب استقلال تهران: سیدحسین حسینی، سیدمجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی‌پور، امید ابراهیمی، فرشید باقری، سرور جپاروف(پژمان منتظری 64)، داریوش شجاعیان(مهدی قائدی 78)، محسن کریمی(فرشید اسماعیلی 76) و علی قربانی

نیمه اول

شادی گل وریا غفوری

* دقیقه 5: پاس عمقی خوبی به محسن کریمی رسید و این بازیکن پس از سر توپ زدن، می‌توانست دروازه حریف را باز کند، اما شیخ ویسی توپ را دفع کرد.

* دقیقه 6: پاس خوبی به وریا غفوری رسید و این بازیکن پس از استارت بلند با ضربه خوب توپ را وارد دروازه استقلال خوزستان کرد.

* دقیقه 9: ارسال سرور جپاروف از روی نقطه کرنر را سیدمجید حسینی با ضربه آکروباتیک قصد داشت به گل تبدیل کند، اما از کنار دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه 12: پاسکاری و پرسینگ بازیکنان استقلال باعث شده بود، تیم استقلال خوزستان عقب بماند. جپاروف پاس عمقی خوبی به علی قربانی رسید و این بازیکن هم پاسش را به خود جپاروف داد، اما ضربه بازیکن ازبکستانی بی دقت از کنار دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه 15: روزبه چشمی به دلیل خطا روی بازیکن حریف از داور کارت زرد گرفت.

* دقیقه 19: امید ابراهیمی توپی را سانتر کرد که ضربه سر فرشید باقری را شیخ ویسی را به راحتی گرفت.

* دقیقه 27: فرشید باقری در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان استقلال خوزستان تعلل کرد تا مدافعان توپ را از منطقه خطر دور کنند.

* دقیقه 28: وحید نامداری به دلیل خطا روی باقری کارت زرد گرفت.

* دقیقه 30: سانتر داریوش شجاعیان به فرشید باقری رسید که ابتدا ضربه سر او را شیخ ویسی گرفت، در ادامه توپ زیر پای او قرار گرفت و ضربه‌اش به مدافعان خورد. در ادامه باز هم شجاعیان سانتر کرد و این بار هم ضربه سر باقری راه به جایی نبرد تا در عرض چند دقیقه بدشانس‌ترین بازیکن زمین لقب بگیرد.

* دقیقه 34: عبدالله ویسی در همین نیمه دست به تعویض زد و عقیل کعبی از زمین بیرون رفت و رضا مرادی وارد زمین شد.

* دقیقه 36: شوت محکم ماریتی را سیدحسین حسینی از کنج دروازه به بیرون فرستاد.

* دقیقه 39: محسن کریمی در محوطه جریمه استقلال خوزستان روی زمین افتاد، اما داور اعتقاد داشت که مهاجم استقلال بی دلیل سرنگون شده و به او کارت زرد داد.

نیمه دوم

شادی گل علی قربانی

* دقیقه 47: علی قربانی قصد داشت توپ را زمینی برای کریمی بفرستد، اما ضربه او پس از برخورد به مدافع استقلال خوزستان وارد دروازه شد.

* دقیقه 53: حسینی ضربه بازیکن استقلال خوزستان را دفع کرد، اما قبل از ان داور خطا گرفته بود.

* دقیقه 60: سرور جپاروف که توسط فرزاد بهمنی روی زمین افتاد بود، با این درگیر شد و از داور کارت زرد گرفت. بهمنی هم به خاطر درگیری‌ها از قاضی میدان با کارت زرد جریمه شد.

روزبه چشمی

* دقیقه 74: پاس داریوش شجاعیان به روزبه چشمی رسید و این بازیکن پس از دریبل بازیکن رودروی خود با ضربه‌ای زیبا دروازه استقلال خوزستان را باز کرد.

* دقیقه 79: استقلال از روی ضربه ایستگاهی به گل رسید، اما کمک داور اعلام آفساید کرد.

*دقیقه 82: امید نورافکن که خطایش اعلام شده بود، دستش را روی شانه‌های کمک داور گذاشت تا داور او را با کارت زرد جریمه کند.

*دقیقه 1+90: مهدی قائدی در موقعیتی خوب می‌توانست دروازه وحید شیخ‌ویسی را باز کند، اما ضربه او را دروازه‌بان استقلال خوزستان گرفت.

*دقیقه 5+90: سوت پایان دیدار توسط سیدعلی و برتری پر گل استقلال مقابل هم نام خوزستانی.

استقلال و استقلال خوزستان

داریوش شجاعیان

به گزارش استقلال نیوز، باید به شفر و همکارانش در کادر فنی و بازیکنان خوب استقلال تبریک گفت. استقلال به روزهای خوبش برگشته و بازیکنان اعتماد به نفس بالایی پیدا کرده اند. تیم محبوب ما علاوه بر اینکه در هر بازی گل های زیادی به ثمر می رساند، موقعیت های بیشماری هم روی دروازه حریف خلق می کند و توپ و میدان را هم در اختیار دارد. نه گل می خورد و نه اجازه نفس کشیدن به مهاجمان حریف می دهد. تبریک به همه هواداران خوب استقلال و به امید روزهای بهتر و بهتر و بهتر..

منبع: استقلال نیوز